מי אנחנו?

החנות של אריאלה – חנות חיות עם אהבה היא מבין הגורמים היחידים בישראל, שדואגים לבעלי חיים מהרחוב ומהסגר. אנו לוקחים על עצמנו לטפל בעשרות ואף במאות בעלי חיים שחוו התעללות, נטישה וכדומה, עוברים איתם את תהליכי השיקום וההתאוששות ועוזרים להם למצוא בתים חמים.
איך אתם יכולים לעזור לנו להציל חיות מחמד?
קניית מזון ומוצרים אצלנו מאפשרת לנו להמשיך ולעזור לבעלי חיים רבים שמזלם לא לצדם, וגם לעזור לאזרחים רבים שרוצים לעזור לאותם בעלי חיים, אך הרשויות מפנות להם גב.

שיקום בעלי החיים כולל הוצאות רבות, כגון: ניתוחים, עיקורים וסירוסים (למניעת ריבוי), פציעות, תרופות, מזון איכותי ועוד. כל ההכנסות של החנות בלי יוצא מן הכלל הולכות לטובת הצלת בעלי חיים.

בנוסף לבעלי החיים שאנו מצילים, מגיעים אלינו ללא סוף ובכל יום קרטונים עם גורי חתולים, כלבים, ציפורים, ארנבים וחיות נוספות שזקוקות לעזרה. אנשים פשוט משאירים את החיות מאחור והולכים, מאחר שרשויות העיר אינם יכולים לעמוד בקצב, ומכיוון שהם יודעים שלא נסרב להציל את החיות למרות העומס הרב שאנו שרויים בו.

ההוצאות רבות וגדולות ביותר, וכולן יוצאות מכיסה הפרטי של בעלת החנות, אריאלה ברוכמן. ולכן, כל קנייה שאתם מבצעים בחנות של אריאלה – מצילה חיים!

ההצלחות שלנו
במהלך 12 שנות עבודתנו מסרנו לאימוץ יותר מ-2,000 חתולים ו-900 כלבים, וכולם מצאו בתים חמים. לקוחותינו קונים אצלנו לא רק בגלל המחיר, אלא בגלל המטרה. מי שקונה אצלנו יודע שכך נוכל להמשיך לעזור לעוד אלפי בעלי חיים במצוקה, שאף אחד לא שומע את קולם.

מי שנכנס אלינו מרגיש מיד את המשפחתיות, האהבה והחמלה מכל עבר. אנו מחסנים את חיות המחמד ומאפשרים להם להסתובב בחופשיות בחנות. אצלנו כולם חיים בשלום ובהרמוניה: חתולים, כלבים, ארנבים, שרקנים, אוגרים ועוד.

רוצים לעזור? יש לכם הרבה דרכים לעשות זאת: בואו להיפגש עם חיות המחמד ולאמץ אותם. קנו ציוד ומזון לחיית המחמד שלכם אצלנו ובכך תאפשרו לנו להמשיך להציל בעלי חיים נוספים. וגם אם לא מסתדר.. לספר לחבר בהחלט יכול לעזור להפיץ את החנות החברתית הזו.

החנות משמשת בית חם למאות בעלי חיים.
כולנו צריכים לעשות מאמץ לשמור על הבית של אריאלה !

לפרטים, שאלות והזמנות עד הבית :
03-6206208 

דילוג לתוכן